SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Höganäs Bollklubb
Fotboll

Spelade matcher
MAJ 2024
 
28
19:00
tis
19:00    
P-07/08, Åbyvallen, Klippan konstgräs
P-07/08 » 
Klippans Förenade FF - Höganäs BK
1  -  1  
 
26
16:00
sön
16:00    
Seniorlag Dam, Kullaparken A-Plan
Jonstorps IF FK - Höganäs BK0  -  2  
26
15:00
sön
15:00    
F-13/14, Västra Karups IP C-plan 7-manna
F-13/14 » 
Västra Karups IF (F13) - Höganäs BK
  -      
26
14:00
sön
14:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK blå - P14 - Helsingborgs IF blå
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P-13, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten) B1
P-13 » 
Brunnby FF - Höganäs BK blå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P-10, Laröds IP D-plan
P-10 » 
Hittarps IK - Höganäs BK
2  -  5  
26
10:30
sön
10:30    
P-13, Västergårds IP 6, 7-manna C2
P-13 » 
Eskilsminne IF gul - Höganäs BK röd
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F-15, Västergårds IP 12, 5-manna
F-15 » 
Eskilsminne IF randig - Höganäs BK röd
  -      
26
09:00
sön
09:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Eskilsminne IF randig
  -      
26
09:00
sön
09:00    
P-15, Höganäs Sportcenter B-5
P-15 » 
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF röd
  -      
26
09:00
sön
09:00    
P-15, Kullaparken B-plan 5-manna
P-15 » 
Jonstorps IF FK vit - Höganäs BK blå
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Seniorlag herr, Råå IP A-plan
Råå IF - Höganäs BK 3  -  1  
25
13:00
lör
13:00    
P-12, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P-12 » 
Helsingborg City FC - Höganäs BK vit
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF blå
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Skäldervikens IF
3  -  2  
25
11:00
lör
11:00    
P-14, Laröds IP F-plan, 7-manna
P-14 » 
Hittarps IK blå - Höganäs BK röd - MIX
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F-15, Örebäcksstadion 5-manna 2
F-15 » 
Båstads GIF - Höganäs BK röd
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P/F-18/19, A-plan
 
Knattesammandrag Brunnby FF - Höganäs Bollklubb P/F-18/19  -      
25
09:00
lör
09:00    
P-12, A-plan
P-12 » 
Höganäs BK röd - Gantofta IF
  -      
24
19:00
fre
19:00    
F-09/10, Lomma IP B-plan, konstgräs
F-09/10 » 
GIF Nike - Höganäs BK
0  -  0  
24
19:00
fre
19:00    
P-07/08, Höganäs Sportcenter B-plan
P-07/08 » 
Höganäs BK - Åstorps FF
1  -  0  
24
19:00
fre
19:00    
P-10, Husarängens IP, Eslöv konstgräsplan
P-10 » 
Eslövs BK röd - Höganäs BK
3  -  0  
22
19:00
ons
19:00    
F-09/10, Ulkavallen IP B-plan
F-09/10 » 
Borstahusens BK - Höganäs BK
0  -  6  
21
17:30
tis
17:30    
P-11, Vikvalla C-plan
P-11 » 
Vikens IK blå - Höganäs BK
2  -  9  
21
17:30
tis
17:30    
P-11, Vikvalla C-plan
P-11 » 
Vikens IK blå - Höganäs BK
2  -  9  
20
19:00
mån
19:00    
P-07/08, Höganäs Sportcenter Plan Norr
P-07/08 » 
Höganäs BK - Brunnby FF
6  -  1  
 
19
15:00
sön
15:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Ödåkra IF
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Allerums GIF
9  -  1  
19
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Allerums GIF
9  -  1  
19
12:00
sön
12:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK blå - Råå IF svart
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P-15, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P-15 » 
Ängelholms FF gul - Höganäs BK blå
  -      
19
10:30
sön
10:30    
F-16/17, Västergårds IP 12, 5-manna
F-16/17 » 
Eskilsminne IF blå - Höganäs BK
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F-13/14, Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
F-13/14 » 
BK Fram vinröd - Höganäs BK
  -      
19
09:00
sön
09:00    
F-15, Höganäs Sportcenter D-5
F-15 » 
Höganäs BK röd - Helsingborgs IF
  -      
19
09:00
sön
09:00    
F-15, Höganäs Sportcenter B-5
F-15 » 
Höganäs BK röd - Hittarps IK
  -      
19
09:00
sön
09:00    
P-12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P-12 » 
Höganäs BK vit - Eskilsminne IF lila
  -      
19
09:00
sön
09:00    
P-16, Höganäs Sportcenter C-5
P-16 » 
Höganäs BK röd - Förslövs IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Seniorlag herr, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - IK Wormo 3  -  0  
18
12:00
lör
12:00    
F-09/10, Höganäs Sportcenter B-plan
F-09/10 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF
1  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Förslövs IF
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-16, Ryavallen C-plan 5-manna 1
P-16 » 
Ekets GoIF vit - Höganäs BK blå
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P-13, Västergårds IP 6, 7-manna
P-13 » 
Eskilsminne IF orange - Höganäs BK blå
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P-13, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P-13 » 
Skäldervikens IF - Höganäs BK vit
  -      
18
11:15
lör
11:15    
P-15, Harlyckan 3, konstgräs
P-15 » 
Eskilsminne IF lila - Höganäs BK röd
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P-10, Brunnbyvallen A-plan 9-manna
P-10 » 
Brunnby FF - Höganäs BK
5  -  4  
18
10:00
lör
10:00    
P-12, Hedens IP, Helsingborg plan 2B
P-12 » 
Råå IF vit - Höganäs BK röd
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-13, Vejby IP 7-manna
P-13 » 
Vejby IF svart - Höganäs BK svart
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P/F-18/19, A-plan
 
Knattesammandrag - Jonstorp IF Kullaparken - Höganäs Bollklubb P/F-18/19  -      
18
09:00
lör
09:00    
P-09, Höganäs Sportcenter Plan Norr
P-09 » 
Höganäs BK - Spanska Akademin FF
1  -  1  
18
09:00
lör
09:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK röd - Vikens IK svart
  -      
17
18:30
fre
18:30    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Halmstads BK blå
0  -  2  
16
19:00
tor
19:00    
P-10, Norr
P-10 » 
Höganäs BK - Landskrona BoIS
2  -  1  
15
19:00
ons
19:00    
P-09, Kullaparken B-Plan
P-09 » 
Jonstorps IF FK - Höganäs BK
0  -  1  
15
18:30
ons
18:30    
F-09/10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
F-09/10 » 
Höganäs BK - Eskilsminne IF gul
1  -  0  
 
12
13:00
sön
13:00    
Seniorlag Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - Fortuna IF4  -  2  
12
13:00
sön
13:00    
Seniorlag herr, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Höganäs BK 3  -  2  
12
10:00
sön
10:00    
F-16/17, A-plan
 
F-16/17 » 
Bortamatch Brunnby - Höganäs Bollklubb F-16/17
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P/F-18/19, B-plan
 
Höganäs Bollklubb P/F-18/19 - Knattesammandrag 3 HBK lag vs (Viken, Jonstorp osv  -      
08
19:00
ons
19:00    
Seniorlag herr, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - Ekets GoIF1  -  3  
07
18:30
tis
18:30    
F-13/14, Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 2
F-13/14 » 
Klippans Förenade FF - Höganäs BK
  -      
06
18:30
mån
18:30    
P-09, Höganäs Sportcenter Plan Norr
P-09 » 
Höganäs BK - Fortuna FF
2  -  2  
 
05
17:00
sön
17:00    
P-07/08, Glänninge Park D1
P-07/08 » 
Laholms FK - Höganäs BK
1  -  1  
05
16:00
sön
16:00    
Seniorlag Dam, Borgeby IP A-plan
Borgeby FK - Höganäs BK2  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
P-10, Vikvalla C-plan
P-10 » 
Vikens IK - Höganäs BK
4  -  2  
05
13:30
sön
13:30    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK vit - Förslövs IF
  -      
05
13:00
sön
13:00    
P-07/08, Höganäs Sportcenter B-plan
P-07/08 » 
Höganäs BK - Skäldervikens IF
1  -  4  
05
12:00
sön
12:00    
F-09/10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
F-09/10 » 
Stattena IF vit - Höganäs BK
1  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK svart - Åstorps FF vit
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P-15, Höganäs Sportcenter B-5
P-15 » 
Höganäs BK röd - Glumslövs FF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
F-15, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F-15 » 
Ängelholms FF - Höganäs BK röd
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P-10, Laröds IP D-plan
P-10 » 
Hittarps IK svart - Höganäs BK
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P-11, Örbyvallen A-plan 9-manna
P-11 » 
Fortuna FF svart - Höganäs BK
3  -  1  
05
11:00
sön
11:00    
P-11, Örbyvallen A-plan 9-manna
P-11 » 
Fortuna FF svart - Höganäs BK
3  -  1  
05
11:00
sön
11:00    
P-13, Olympiafältet Plan 6
P-13 » 
Helsingborgs AIS blå - Höganäs BK röd
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F-13/14, Asmundtorps IP B-plan 7-manna
F-13/14 » 
Asmundtorps IF - Höganäs BK
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-12, Norrvalla IP, Helsingborg plan 5 7-manna
P-12 » 
Helsingborgs IF röd - Höganäs BK vit
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-14, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P-14 » 
Åstorps FF vit - Höganäs BK röd
  -      
05
09:00
sön
09:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Råå IF ljusblå
  -      
05
09:00
sön
09:00    
P-15, Höganäs Sportcenter B-5
P-15 » 
Höganäs BK blå - Ekets GoIF vit
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Båstads GIF
0  -  1  
04
12:00
lör
12:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK blå - Bjuvstorps FF vit
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P-14, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P-14 » 
Dösjöbro IF röd - Höganäs BK blå
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F-15, Grevieparken B-plan 5-manna 1
F-15 » 
Grevie GIK - Höganäs BK röd
  -      
04
09:00
lör
09:00    
P-12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P-12 » 
Höganäs BK röd - Brunnby FF
  -      
03
19:00
fre
19:00    
F-09/10, Kullaparken B-Plan
F-09/10 » 
Jonstorps IF FK - Höganäs BK
3  -  2  
03
19:00
fre
19:00    
Seniorlag herr, Smörlyckans IP, plan 1
Lunds SK - Höganäs BK 4  -  0  
01
12:00
ons
12:00    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Råå IF röd
2  -  1  
APRIL 2024
 
29
18:30
mån
18:30    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Åkarps IF
0  -  3  
29
18:30
mån
18:30    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - BK Astrio 2
1  -  3  
 
28
16:00
sön
16:00    
Seniorlag Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - Allerums GIF2  -  2  
28
15:00
sön
15:00    
P-07/08, Ryavallen A-plan
P-07/08 » 
Ekets GoIF - Höganäs BK
1  -  5  
28
12:00
sön
12:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Gantofta IF blå
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Borstahusens BK blå
3  -  4  
28
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Borstahusens BK blå
3  -  4  
28
12:00
sön
12:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK blå (P14) - Ängelholms FF blå
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P-16, Bjärshögs IP Konstgräs
P-16 » 
Åstorps FF blå - Höganäs BK röd
  -      
28
10:00
sön
10:00    
F-15, Toftavallen B-plan 5-manna
F-15 » 
Ödåkra IF röd - Höganäs BK röd
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P-12, Uggleplan, Perstorp konstgräs
P-12 » 
Perstorp Bälinge IK vit - Höganäs BK röd
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P-13, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P-13 » 
Allerums GIF - Höganäs BK svart
  -      
28
09:30
sön
09:30    
P-15, Vejby IP 5-manna
P-15 » 
Vejby IF orange - Höganäs BK blå
  -      
28
09:00
sön
09:00    
F-15, Höganäs Sportcenter B-5
F-15 » 
Höganäs BK röd - Eskilsminne IF randig
  -      
28
09:00
sön
09:00    
F-16/17, B-5
F-16/17 » 
Höganäs BK - Munka Ljungby IF
  -      
28
09:00
sön
09:00    
P-12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P-12 » 
Höganäs BK vit - Fortuna FF röd
  -      
28
sön
00:00    
F-13/14, A-plan
F-13/14 » 
Höganäs BK -
  -      
27
15:00
lör
15:00    
P-13, Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
P-13 » 
Bjuvstorps FF svart - Höganäs BK vit
  -      
27
13:00
lör
13:00    
Seniorlag herr, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - Fortuna FF 0  -  2  
27
12:00
lör
12:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Munka Ljungby IF
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P-14, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
P-14 » 
Råå IF svartorange - Höganäs BK röd MIX
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK röd - Ängelholms FF blå
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P-16, Höganäs Sportcenter C-5
P-16 » 
Höganäs BK blå - Båstads GIF vit
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P-07/08, Ryvallen A-plan
P-07/08 » 
Allerums GIF - Höganäs BK
3  -  3  
26
19:00
fre
19:00    
P-13, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P-13 » 
Vikens IK - Höganäs BK blå
  -      
25
18:00
tor
18:00    
P-15, Ryvallen A-plan 5-manna 1
P-15 » 
Allerums GIF blå - Höganäs BK röd
  -      
24
18:30
ons
18:30    
F-09/10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
F-09/10 » 
Höganäs BK - IK Wormo
2  -  2  
24
18:30
ons
18:30    
P-10, Granhällans IP, Konstgräs
P-10 » 
Janstorps AIF - Höganäs BK
3  -  0  
 
21
16:00
sön
16:00    
P-07/08, Höganäs Sportcenter B-plan
P-07/08 » 
Höganäs BK - Förslövs IF
3  -  2  
21
14:00
sön
14:00    
F-09/10, Landskrona IP F-plan konstgräs 9-manna
F-09/10 » 
Landskrona BoIS - Höganäs BK
0  -  3  
21
12:00
sön
12:00    
P-09, Höganäs Sportcenter Plan Norr
P-09 » 
Höganäs BK - Eskilsminne IF blå
3  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
P-10, Kullaparken B-plan 9-manna
P-10 » 
Jonstorps IF FK - Höganäs BK
5  -  4  
21
12:00
sön
12:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK svart - Eskilsminne IF randig
  -      
21
12:00
sön
12:00    
P-13, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P-13 » 
Gantofta IF - Höganäs BK röd
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P-12, Västergårds IP 2
 
P-12 » 
Högaborgs BK - Höganäs Bollklubb P-12
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P-12, Västergårds IP 2, 7-manna
P-12 » 
Högaborgs BK svart - Höganäs BK röd
  -      
21
11:00
sön
11:00    
F-13/14, Laröds IP F-plan, 7-manna
F-13/14 » 
Hittarps IK - Höganäs BK
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P-11 » 
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK
11  -  1  
21
10:00
sön
10:00    
P-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
P-11 » 
Helsingborgs IF blå - Höganäs BK
11  -  1  
21
09:00
sön
09:00    
F-15, Höganäs Sportcenter C-5
F-15 » 
Höganäs BK röd - Skäldervikens IF blå
  -      
21
09:00
sön
09:00    
P-15, Höganäs Sportcenter B-5
P-15 » 
Höganäs BK blå - Bjuvstorps FF vit
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Seniorlag Dam, Olympiafältet Plan 6
Stattena IF - Höganäs BK1  -  12
20
13:00
lör
13:00    
Seniorlag herr, Örevångs IP A-plan
Glumslövs FF - Höganäs BK 3  -  2  
20
13:00
lör
13:00    
P-12, A plan
 
P-12 » 
Höörs IS blåvit - Höganäs Bollklubb P-12
  -      
20
12:00
lör
12:00    
F-09/10, B-plan
F-09/10 » 
Höganäs BK - Vellinge IF
3  -  0  
20
12:00
lör
12:00    
P-12, Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P-12 » 
Höörs IS blåvit - Höganäs BK vit
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK blå - Vejby IF orange
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK röd (P14-MATCHEN) - Klippans Förenade FF
  -      
20
10:30
lör
10:30    
P-10, Borgeby IP B-plan 9-manna
P-10 » 
Bjärreds IF - Höganäs BK
3  -  0  
20
10:00
lör
10:00    
P-13, Vedby IP, 7-mannaplan
P-13 » 
Vedby/Rönne IF Blå - Höganäs BK vit
  -      
20
09:45
lör
09:45    
F-15, Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10
F-15 » 
Helsingborgs IF - Höganäs BK röd
  -      
20
09:00
lör
09:00    
F-13/14, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
F-13/14 » 
Borstahusens BK - Höganäs BK
  -      
20
lör
00:00    
P-14, Vikvalla D-plan
P-14 » 
Vikens IK blå - Höganäs BK blå
  -      
19
19:00
fre
19:00    
P-07/08, Höganäs Sportcenter B-plan
P-07/08 » 
Höganäs BK - Ekets GoIF
8  -  2  
19
18:30
fre
18:30    
P-10, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P-10 » 
Ängelholms FF blå - Höganäs BK
1  -  7  
19
18:00
fre
18:00    
F-13/14, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 1 (stor)
F-13/14 » 
Brunnby FF vit - Höganäs BK
  -      
17
18:30
ons
18:30    
F-09/10, Svalebo, konstgräs
F-09/10 » 
Veberöds AIF - Höganäs BK
5  -  1  
16
19:00
tis
19:00    
P-07/08, Örebäcksvallen konstgräs
P-07/08 » 
Båstads GIF - Höganäs BK
0  -  7  
16
18:30
tis
18:30    
P-09, Höganäs Sportcenter Plan Norr
P-09 » 
Höganäs BK - Förslövs IF
2  -  0  
 
14
16:00
sön
16:00    
Seniorlag Dam, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - Häljarps IF6  -  2  
14
13:00
sön
13:00    
Seniorlag herr, Höganäs Sportcenter A-plan
Höganäs BK - GIF Nike1  -  4  
14
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Hittarps IK röd
2  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
P-11, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
P-11 » 
Höganäs BK - Hittarps IK röd
2  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
P-12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P-12 » 
Höganäs BK vit - Trollenäs IF röd
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P-12, Norr
 
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Trollenäs IF röd
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P-14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
P-14 » 
Höganäs BK blå (P14-MATCHEN) - Hittarps IK röd
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P-15, Hjärnarpsvallen, konstgräs
P-15 » 
Hjärnarps GIF grön - Höganäs BK blå
  -      
14
09:30
sön
09:30    
P-16, Vejby IP 5-manna
P-16 » 
Vejby IF orange - Höganäs BK blå
  -      
14
09:00
sön
09:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Svalövs BK
  -      
14
09:00
sön
09:00    
F-15, Höganäs Sportcenter C-5
F-15 » 
Höganäs BK röd - Höganäs BK blå
  -      
14
09:00
sön
09:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK vit - Råå IF vit
  -      
14
09:00
sön
09:00    
P-15, Höganäs Sportcenter B-5
P-15 » 
Höganäs BK röd - Dösjöbro IF 1
  -      
13
13:30
lör
13:30    
P-13, Västergårds IP 6, 7-manna
P-13 » 
Högaborgs BK randig - Höganäs BK svart
  -      
13
12:45
lör
12:45    
F-16/17, Skäldervikens IP A-plan 5-manna
F-16/17 » 
Skäldervikens IF - Höganäs BK
  -      
13
12:00
lör
12:00    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Glumslövs FF grön
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-07/08, Svalövs IP konstgräs
P-07/08 » 
Svalövs BK gul/Kågeröds BoIF - Höganäs BK
0  -  2  
13
12:00
lör
12:00    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF
2  -  6  
13
12:00
lör
12:00    
P-13, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P-13 » 
Höganäs BK röd - Munka Ljungby IF blå
  -      
13
11:30
lör
11:30    
P-13, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
P-13 » 
Kullavägens BK - Höganäs BK blå
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P-12, Norr
 
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Helsingborgs AIS
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P-12, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P-12 » 
Höganäs BK röd - Helsingborgs AIS blå
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P-16, Höganäs Sportcenter C-5
P-16 » 
Höganäs BK röd - Jonstorps IF FK blå
  -      
12
18:30
fre
18:30    
F-13/14, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
F-13/14 » 
Höganäs BK - Åstorps FF
  -      
12
18:30
fre
18:30    
P-10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
P-10 » 
Höganäs BK - Förslövs IF
11  -  0  
12
18:00
fre
18:00    
P-14, Harlyckan 3, konstgräs
P-14 » 
Eskilsminne IF nord - Höganäs BK röd MIX
  -      
10
18:30
ons
18:30    
F-09/10, Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
F-09/10 » 
Höganäs BK - Fortuna FF svart
1  -  1  
 
07
13:00
sön
13:00    
Seniorlag herr, Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Höganäs BK 4  -  1  
07
10:00
sön
10:00    
P-07/08, Övrig Plats
P-07/08 » 
Hittarps IK P 16 - Höganäs Bollklubb
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P-10, Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
P-10 » 
Åstorps FF vit - Höganäs BK
3  -  0  
05
19:00
fre
19:00    
P-09, Filborna IP 5, konstgräs
P-09 » 
Spanska Akademin FF - Höganäs BK
1  -  1  
05
18:00
fre
18:00    
P-10, Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs BK - Fortuna FF röd
0  -  4  
03
19:00
ons
19:00    
P-10, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
P-10 » 
Höganäs BK - Hässleholms IF
9  -  3  
02
18:15
tis
18:15    
P-07/08, Konstgräs Nord
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb - Kungsbacka IF P16
  -      
01
17:15
mån
17:15    
P-07/08, Konstgräs Nord
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb - Kungsbacka IF J-lag
  -      
01
15:00
mån
15:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Hässleholms IF
  -      
01
15:00
mån
15:00    
P-14, A-plan
 
P-14 » 
Höganäs Bollklubb P-14 - Helsingborgs IF
  -      
01
11:00
mån
11:00    
Seniorlag Dam, Konstgräs Nord
 
Höganäs Bollklubb Dam - Ekets GoIF 10  -  1  
MARS 2024
 
24
17:30
sön
17:30    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Stattena IF
  -      
24
17:00
sön
17:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Borstahusen
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P-11, A-plan
 
P-11 » 
Borstahusen - Höganäs Bollklubb P-11
  -      
23
13:00
lör
13:00    
P-10, Smörlyckans IP
P-10 » 
Lunds FF - Höganäs Bollklubb
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P-07/08, Västergårds IP
P-07/08 » 
Eskilsminne IF P08 - Höganäs Bollklubb
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P-10, Smörlyckans IP
P-10 » 
Lunds FF - Höganäs Bollklubb
  -      
23
09:00
lör
09:00    
F-11/12, Konstgräs Syd
 
F-11/12 » 
Höganäs Bollklubb F-11/12 - Brunnby FF
  -      
23
08:30
lör
08:30    
P-12, Konstgräs Nord
 
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Eskilsminne IF
  -      
23
08:30
lör
08:30    
P-12, Konstgräs Nord
 
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Eskilsminne
  -      
19
19:00
tis
19:00    
Seniorlag herr, Konstgräs Nord
Höganäs Bollklubb - Eskilsminne IF P19  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Snöstorp Nyhem FF
  -      
17
14:00
sön
14:00    
P-10, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
P-10 » 
Höganäs BK - Helsingborgs IF
6  -  8  
17
13:00
sön
13:00    
F-09/10, Borgeby IP E plan konstgräs
 
F-09/10 » 
Borgeby FK - Höganäs Bollklubb F-09/10
11  -  0  
17
11:00
sön
11:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Laholm
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P-11, Konstgräs N1
 
P-11 » 
Råå - Höganäs bk
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P-13, Laröds IP
 
P-13 » 
Hittarps IK - Höganäs Bollklubb P-13
  -      
17
sön
00:00    
Seniorlag Dam, Övrig Plats
- Höganäs BK (4)  -      
16
13:00
lör
13:00    
F-15, Konstgräs Syd
 
F-15 » 
Höganäs Bollklubb F-15 - Vikens IK
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P-12, Konstgräs Nord
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Fortuna FF
  -      
16
11:45
lör
11:45    
F-15, Konstgräs Syd
 
F-15 » 
Höganäs Bollklubb F-15 - Brunnby FF
  -      
16
11:30
lör
11:30    
F-13/14, Konstgräs N1
F-13/14 » 
Höganäs Bollklubb F-13/14 - Brunnby FF
  -      
16
11:30
lör
11:30    
P-12, Konstgräs N2
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Fortuna FF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
F-11/12, Konstgräs Nord
 
F-11/12 » 
Höganäs Bollklubb F-11/12 - Vikens IK
  -      
16
10:00
lör
10:00    
F-13/14, Konstgräs N1
F-13/14 » 
Höganäs Bollklubb F-13/14 - Brunnby FF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-11, Konstgräs Syd, Hbk dagen
 
P-11 » 
Höganäs Bollklubb P-11 - Eket
  -      
15
18:30
fre
18:30    
P-07/08, Konstgräs Syd
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb - Båstad J-lag
  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Seniorlag Dam, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK (4) - Hallands Nations FF (3)1  -  6  
10
14:00
sön
14:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Hässleholms IF
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P-07/08, Konstgräs Nord
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb J-lag - Ängelholm P17
3  -  3  
10
11:30
sön
11:30    
P-14, A-plan
 
P-14 » 
Höganäs Bollklubb P-14 - Brunnby
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P-13, Åbyvallen Klippan
 
P-13 » 
VedbyRönne - Höganäs Bollklubb P-13
  -      
09
16:00
lör
16:00    
F-11/12, Konstgräs N1
F-11/12 » 
Höganäs Bollklubb F-11/12 - Jonstorp
  -      
09
14:00
lör
14:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Hittarps IK
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P-11, Konstgräs Syd
 
P-11 » 
Höganäs Bollklubb P-11 - Bjuvstorp
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P-10 » 
Fortuna FF - Höganäs BK
1  -  8  
08
18:30
fre
18:30    
F-09/10, Konstgräset Lerberget
 
F-09/10 » 
Höganäs Bollklubb F-09/10 - Jonstorp IF
1  -  2  
06
18:00
ons
18:00    
F-09/10, Konstgräs Syd Lerberget
 
F-09/10 » 
Höganäs Bollklubb F-09/10 - Vikens IK
0  -  4  
04
20:00
mån
20:00    
Seniorlag Dam, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Råå IF (3) - Höganäs BK (4)6  -  3  
 
03
16:00
sön
16:00    
P-09, Konstgräs Nord
 
P-09 » 
Höganäs Bollklubb P-09 - Råå IF
  -      
03
16:00
sön
16:00    
P-11, Konstgräs Syd
 
P-11 » 
Höganäs Bollklubb P-11 - Hyllinge
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P-13, Vikvalla konstgräs
P-13 » 
Vikens Ik - Höganäs Bollklubb
  -      
03
11:15
sön
11:15    
P-10, Konstgräs Nord
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Hittarps IK
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F-11/12, Uppåkravallen, Parkallén 3, Hjärup
F-11/12 » 
Uppåkra IF - Höganäs Bollklubb F-11/12
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P-12, Konstgräs Nord
 
P-12 » 
Höganäs Bollklubb P-12 - Hittarps IK
  -      
02
12:00
lör
12:00    
F-09/10, Lomma IP B plan konstgräs
 
F-09/10 » 
GIF Nike - Höganäs Bollklubb F-09/10
5  -  0  
02
12:00
lör
12:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs BK - Åstorps FF
12  -  3  
02
11:00
lör
11:00    
Seniorlag herr, Konstgräs Nord
Höganäs Bollklubb - Västra Karup IF  -      
02
09:00
lör
09:00    
P-13, Maria Park
P-13 » 
Hittarps IK - Höganäs Bollklubb
  -      
FEBRUARI 2024
 
25
16:00
sön
16:00    
P-07/08, Konstgräs Nord
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb - Glumslöv J-lag
4  -  0  
25
15:00
sön
15:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Croatia Helsingborg
  -      
25
10:30
sön
10:30    
Seniorlag Dam, Heden IP
Råå IF - Höganäs Bollklubb4  -  1  
25
10:00
sön
10:00    
P-10, Landskrona IP
P-10 » 
Landskrona BoIS - Höganäs Bollklubb
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P-11, Konstgräs N1
 
P-11 » 
Perstorp - Höganäs Bollklubb P-11
  -      
20
18:00
tis
18:00    
P-13, Konstgräs Nord
 
P-13 » 
Höganäs Bollklubb P-13 - Hittarp
  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
P-07/08, Konstgräs Nord
P-07/08 » 
Höganäs Bollklubb J-lag - Förslöv J-lag
6  -  1  
17
12:00
lör
12:00    
P-10, Exercisfältet IP konstgräs
P-10 » 
IK Wormo - Höganäs Bollklubb
  -      
17
11:00
lör
11:00    
Seniorlag herr, Konstgräs Nord
Höganäs Bollklubb - Vikens IK  -      
16
17:30
fre
17:30    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Brunnby FF
  -      
 
11
15:30
sön
15:30    
P-11, Konstgräs N1
 
P-11 » 
Höganäs Bollklubb P-11 - Fortuna
  -      
11
15:00
sön
15:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Vejby IF
  -      
11
12:00
sön
12:00    
F-11/12, Staffansvallen
F-11/12 » 
Staffanstorp - Höganäs Bollklubb
  -      
11
11:30
sön
11:30    
P-10, Konstgräs Nord
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Åstorps FF
  -      
11
09:00
sön
09:00    
P-13, Filborna Konstgräs
 
P-13 » 
Stattena - Höganäs Bollklubb P-13
  -      
10
14:00
lör
14:00    
Seniorlag Dam, Konstgräs Syd
Höganäs Bollklubb - Vejby IF0  -  3  
10
14:00
lör
14:00    
P-07/08, Hedens IP, plan 1
P-07/08 » 
Ramlösa P16 - Höganäs Bollklubb
1  -  0  
10
13:30
lör
13:30    
P-13, Laröds IP Konstgräs
 
P-13 » 
Hittarp - Höganäs Bollklubb P-13
  -      
10
13:00
lör
13:00    
F-09/10, Konstgräs Nord Lerberget
F-09/10 » 
Höganäs Bollklubb F-09/10 - Uppåkra IF
0  -  1  
10
11:00
lör
11:00    
Seniorlag herr, Konstgräs Syd
Höganäs Bollklubb - Vejby IF  -      
10
11:00
lör
11:00    
P-10, Konstgräs Nord
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Viken IK
  -      
10
10:30
lör
10:30    
F-11/12, Vidablick IP, Benarpsvägen 517
F-11/12 » 
Mörarps IF - Höganäs Bollklubb F-11/12
  -      
09
18:00
fre
18:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Åstorps FF
  -      
 
04
15:30
sön
15:30    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Skottorp
  -      
04
13:00
sön
13:00    
Seniorlag Dam, Fridhemsparken
Ängelholms FF - Höganäs Bollklubb1  -  0  
04
13:00
sön
13:00    
P-10, Konstgräs Syd
P-10 » 
Höganäs Bollklubb - Torns IF
  -      
04
11:00
sön
11:00    
F-09/10, Smörlyckan IP KG1
F-09/10 » 
Lund BOIS - Höganäs Bollklubb
0  -  1  
03
11:00
lör
11:00    
Seniorlag herr, Konstgräs Nord
Höganäs Bollklubb - Gantofta IF3  -  1  
JANUARI 2024
 
28
15:00
sön
15:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Perstorp Bälinge IK
  -      
28
10:00
sön
10:00    
F-11/12, Åbyvallen
F-11/12 » 
Vedby/Rönde - Höganäs Bollklubb
  -      
27
13:00
lör
13:00    
P-07/08, Övrig Plats
P-07/08 » 
Vejby P08 - HBK P08
4  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
F-09/10, Konstgräs Nord
 
F-09/10 » 
Höganäs Bollklubb F-09/10 - Glumslöv FF
0  -  1  
 
21
15:00
sön
15:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Förslövs IF
  -      
 
14
15:00
sön
15:00    
P-09, Konstgräs N1
P-09 » 
Höganäs Bollklubb - Ljungbyhed IF
  -      
DECEMBER 2023
 
16
11:00
lör
11:00    
F-09/10, Vikenplanen Furulund
F-09/10 » 
Furulund - Höganäs Bollklubb
1  -  1  
 
08
18:30
fre
18:30    
F-09/10, Kullaparken, konstgräs
F-09/10 » 
Jonstorp IF - Höganäs Bollklubb
1  -  2  
 
Partners
____________________________